In Casuta Cu Povesti!
BINE AI VENIT!
CASUTA CU POVESTI TE INVITA SA I TE ALATURI!
In Casuta Cu Povesti!
BINE AI VENIT!
CASUTA CU POVESTI TE INVITA SA I TE ALATURI!
In Casuta Cu Povesti!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In Casuta Cu Povesti!

Veselie,Copilarie,Magie,Prietenie-Totul in casuta cu povesti!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ceas!
Ultimele subiecte
» RedzMax RPG - Let the gammeddon begin!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeDum Aug 10, 2014 6:53 pm Scris de NewLighT

» RedzMax RPG - Let the gammeddon begin!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeDum Aug 10, 2014 6:53 pm Scris de NewLighT

» RPG REDZMAAX COM
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeDum Aug 10, 2014 6:52 pm Scris de NewLighT

» REDZMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeDum Aug 03, 2014 8:02 pm Scris de NewLighT

» REDZMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeDum Aug 03, 2014 8:00 pm Scris de NewLighT

» REDZMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 5:13 am Scris de BogdanRZM

» RedzMax Community - RPG.RedzMax.COM
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeLun Mar 24, 2014 8:40 pm Scris de RobeerT

» REDZMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeDum Mar 23, 2014 5:10 pm Scris de shadowRZM

» RedzMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeSam Mar 22, 2014 5:26 pm Scris de Hooden

» FORUMUL SE VA INCHIDE
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeSam Mar 22, 2014 4:39 pm Scris de Seeker1

» Sarbatori feticite
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeVin Mar 21, 2014 6:55 pm Scris de mrchiina

» REDZMAX->BEST SERVER SAMP
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeLun Mar 17, 2014 1:36 am Scris de Seeker1

» Cauti un server de samp?
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeLun Mar 17, 2014 1:34 am Scris de Seeker1

» RPG.REDZMAx.COM
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeLun Mar 17, 2014 1:23 am Scris de RaZvYRZM

» RedzMax RPG - Let the gammeddon begin!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeLun Mar 17, 2014 12:59 am Scris de LIONRZM

» RedzMax RPG - Let the gammeddon begin!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeLun Mar 17, 2014 12:56 am Scris de LIONRZM

» RedzMax - Let the gameddon begin!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeDum Mar 16, 2014 10:46 pm Scris de LIONRZM

» REDZMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeDum Mar 16, 2014 3:07 pm Scris de shadowRZM

» REDZMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeVin Mar 07, 2014 11:00 pm Scris de shadowRZM

» REDZMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!
Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeDum Mar 02, 2014 2:01 pm Scris de shadowRZM

Parteneri!!
Powered by BannerFans.com Retete culinare Lili-Gospodini Photobucket Powered by BannerFans.com Powered by BannerFans.com Powered by BannerFans.com
Horoscop!
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Sam Dec 31, 2022 12:25 am
In casuta cu povesti Top66 Statistici

 

 Barfe cu si despre vedete

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
raluca76
mamica extra prietenoasa!
mamica extra prietenoasa!
raluca76


Mesaje : 150
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 47
Localizare : Piatra Neamt

Barfe cu si despre vedete  Empty
MesajSubiect: Barfe cu si despre vedete    Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 4:16 pm

Ovidiu Lipan Tandarica atrage femeile ca un magnet

Bateristul legendarei trupei Phoenix face ravagii pe litoral. Recent, Tandarica a fost fotografiat de paparazzii CANCAN in timp ce isi testa talentul de cuceritor cand se afla la plaja.

Timpuri. Artistul care canta in prezent cu fanfara "Zece prajini" s-a retras resemnat spre hotelJovial si vesnic pus pe poante, Tandarica s-a intretinut cu cele doua tinere, una blonda si alta bruneta, pe care le cunoscuse pe malul marii. El s-a asezat confortabil pe un sezlong langa o bruneta focoasa cu care a intrat in discutii si pe care credea ca a prins-o libera la mare. In clipa in care a sesizat ca aceasta este insotita de un tanar spatos, care revenise pe plaja, Lipan a dat sa plece.

Toropit din cauza caldurii si, probabil, deranjat de aspectul mult mai atragator al tanarului sau "rival", tobosarul s-a dat batut, renuntand sa isi mai vrajeasca partenera cu amintiri din anii '70-80, de pe vremea cand trupa Phoenix facea senzatie. Desi bruneta radea de mama focului la fiecare gluma spusa de Tandarica si insista ca acesta sa mai ramana, artistul a decis sa se retraga, lasandu-i pe tineri sa se distreze nestingheriti.
Sus In jos
irina
mamica prietenoasa!
mamica prietenoasa!
irina


Mesaje : 141
Data de inscriere : 24/08/2010
Localizare : tg frumos-iasi

Barfe cu si despre vedete  Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete    Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeJoi Sept 30, 2010 9:14 pm

Cătălin Măruţă a confirmat:„Da, Andra este însărcinată!“

Vedeta ProTv care prezintă emisiunea Happy Hour a confirmat că soţia sa, Andra este însărcinată în aproape patru luni. „Îmi doresc să fie un copil sănătos", a afirmat Cătălin Măruţă când a fost înterbat ce îşi doresc: o fetiţă sau un băieţel.

„Da, Andra este însărcinată“, a fost declaraţia făcută astăzi pentru Adevărul de Seară de Cătălin Măruţă. El a confirmat astfel zvonurile lansate de unele ziare care se bazau pe surse din cadrul ProTv.

Întrebat ce îşi doresc o fetiţă sau un băieţel, vedeta de televiziune a spus că îşi doreşte sănătate pentru copilul lor. „Suntem căsătoriţi de doi ani şi ne doream ca în vara aceasta să se întâmple aşa că suntem foarte fericiţi“, a mai spus Măruţă.

Andra este însărcinată în luna a 4-a şi va povesti mai multe despre sarcina sa în emisiunea de diseară a soţului său, Happy Hour de la ProTv
Sus In jos
Admin lacramada
ADMINISTRATOR!
ADMINISTRATOR!
Admin lacramada


Mesaje : 1186
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 44
Localizare : Hunedoara

Barfe cu si despre vedete  Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete    Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 1:11 pm

foarte frumos ma bucur pentru ei doi,este o pereche potrivita amandoi sunt foarte frumosi
Sus In jos
https://casuta-cu-povesti.forumgratuit.ro
dyana
mami nou venita!
mami nou venita!
dyana


Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/10/2010
Varsta : 34
Localizare : home sweet home

Barfe cu si despre vedete  Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete    Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeMar Oct 12, 2010 7:47 pm

fetelor am si eu o intrebare.am vazut ca sunt multe articole pe forum luate de pe net. nu e nevoie sa precizam si sursa? daca nu e posibil sa se iste probleme cu autorul pt ca are drepturi de autor.
Sus In jos
http://femeia-moderna.forumcreativ.ro/index.htm
Admin lacramada
ADMINISTRATOR!
ADMINISTRATOR!
Admin lacramada


Mesaje : 1186
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 44
Localizare : Hunedoara

Barfe cu si despre vedete  Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete    Barfe cu si despre vedete  Icon_minitimeMar Oct 12, 2010 8:33 pm

bine spus si bine gandit Diana pentru cele care nu stiu,asa ar trebuii,daca cumva auzim ceva spunem fara sa si scriem sursa dupa cum ai zis si tu cele luate de pe net ar trebuii sa aiba si sursa
Sus In jos
https://casuta-cu-povesti.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Barfe cu si despre vedete  Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete    Barfe cu si despre vedete  Icon_minitime

Sus In jos
 
Barfe cu si despre vedete
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» totul despre mama

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
In Casuta Cu Povesti! :: Stiri de pe intreg mapamondul :: stirea zilei,stiri despre vedete,etc-
Mergi direct la: